Logo
AUTO FACH Rafał Misch
45-920 Opole, ul. Małej Panwi 34
tel. 77 469 15 06, tel. kom. 602 101 592
 

Historia firmy


Powiększenie
Powiększenie

Firma AUTO-FACH rozpoczęła swoją działalność w lutym 1998 roku.


Zaczęliśmy od dwóch stanowisk roboczych. Obecnie posiadamy cztery stanowiska pracy.Wraz z rozwojem motoryzacji i ciągle zmieniającymi się potrzebami naszych klientów firma stopniowo się rozrasta. Na wizerunek firmy pracujemy od początku działalności oferując profesjonalna naprawę uszkodzonych samochodów, kompleksowa obsługę oraz fachowe doradztwo w zakresie stanu pojazdu.

Jakość świadczonych usług osiągamy poprzez stosowanie najnowocześniejszych sprzętów i urządzeń takich jak: BOSCH, LAUNCH INFINITY czy AUTO DATA. Współpracujemy z wieloma firmami, które zaopatrują Naszą firmę w niezbędne części, jak również uzyskujemy potrzebną informację serwisową, potrzebną do diagnozy.

Od 2005 roku jesteśmy członkiem sieci „LIDER SERWIS” i „ BOSCH części samochodowe”. Fakt istnienia w takiej sieci daje klientom łatwy dostęp do naprawy defektu samochodu w najbliższym serwisie sieci „ LIDER SERWIS”, czy to naprawy gwarancyjne lub pogwarancyjne. Naprawy wykonywane są z najwyższą starannością przez zespół doświadczonych fachowców, których głównym celem jest zapewnienie wysokiej jakości usług i gwarancji, że samochód po wypadku czy po defekcie mechanicznym lub elektronicznym ,naprawiony w naszym zakładzie zostanie oddany w stanie nienagannym technicznie i estetycznie.

Posiadane doświadczenie w zakresie wszelkich napraw jest doceniane przez klientów, którzy od wielu lat powierzają nam naprawę swoich samochodów.