Logo
AUTO FACH Rafał Misch
45-920 Opole, ul. Małej Panwi 34
tel. 77 469 15 06, tel. kom. 602 101 592
 

Dlaczego my?


Powiększenie

Naprawa Państwa samochodu w Naszej Firmie polega na szybkim i bardzo dokładnym zdiagnozowaniu występującego problemu. Staramy się także nie dopuścić do awarii pojazdu poprzez wyeliminowanie usterek podczas inspekcji rocznych i bieżących.

Na najwyższą jakość usługi składają się nie tylko najnowocześniejszy sprzęt i urządzenia jak również dobrze wyszkolona kadra pracownicza z długoletnim doświadczeniem. Do napraw pojazdów używamy części oryginalnych lub części zamiennych pochodzących od sprawdzonych producentów. Przed przystąpieniem do naprawy wyceniamy koszt usługi i czas realizacji o czym jesteście Państwo informowani. Poza szeroką gamą napraw blacharskich, mechanicznych posiadamy także własny transport do holowania uszkodzonych pojazdów podczas kolizji . W przypadku serwisowania w Naszej firmie auta, holowanie do 20 km jest GRATIS. Natomiast transport samochodu nie serwisowanego w Auto-Fach wynosi ok. 2 zł / 1 km.

Oferujemy także odwiezienie Państwa, po wcześniejszym uzgodnieniu do miejsca zamieszkania w przypadku pozostawienia samochodu w warsztacie. Za usługę tą nie pobieramy opłat. Posiadamy obszerny parking i wydzielone biuro do obsługi klientów. Po dokonanej naprawie auta wydawana jest książka serwisowa, a Państwo otrzymujecie samochód w stanie nienagannym technicznie i estetycznie.

Motto Naszej firmy to szybko, solidnie i profesjonalnie, zapraszamy serdecznie.

Wszelkich niezbędnych informacji udzieli Państwu Szef, Rafał Misch.